Tech & Life

Being good in business is the most fascinating kind of art. Making money is art and working is art and good business is the best art. – Andy Warhol

#

#metoozajebalammuwjaja

#

Koleżanki z całego świata dołączają do kampanii #metoo, podając liczne przykłady molestowania. Też podam parę swoich, ale rozwinę je dodatkowo o moje reakcje:

Mężczyzna w autobusie masturbuje się siedząc koło mnie.
Ja: Zajebuję mu płaskim laptopem w sterczącego kutasa.

Tirowcy blokują mi wjazd do garażu. Odmawiam manewrowania po wysokich krawężnikach i ryzykowania karoserii i słyszę: “Babo, naucz się jeździć i daj mężczyznom pracować!”
Ja: “To ja se zaparkuję, jak baba”, i odchodzę, zostawiając auto tak, żeby blokowało na długo i tiry i całą budowę. (Załączam zdjęcie z tej akcji, jeeeej, ależ oni trąbili!:))

Kolega na studiach mówi przy wszystkich: “Polizałbym Twoje cycki”.
Ja, też przy wszystkich: “Duży język nie zastąpi małego pindola.”

Kolega w podstawówce na przerwie przyciska do ściany, łapie za szyję i patrzy głęboko i groźnie w oczy.
Ja: Zbliżam twarz do jego twarzy, coraz bliżej, aż mogę z całej siły ugryźć go w nos. Koleś odchodzi krok w tył, a ja spluwam na niego jego własnym gilem. (a fe!)

Liczne przykłady, gdzie ktoś mnie łapał za dupę, a ja w odpowiedzi łapałam za jaja pominę. Czasem warto też krzyknąć “Jesteś mi winny 1000$!” A jak odmówi zapłaty to dodać “Nawet na dziwki Cię nie stać”, koniecznie przy kumplach. Myślę, że obok kampanii #metoo fajnie byłoby mieć równoległą kampanię #metoozajebałammuwjaja. Wiele przykładów molestowania, o których dzisiaj słyszałam to zwykłe chamstwo. Chamstwo, albo ordynarny podryw, wobec którego nie jesteśmy bezbronne.  Tak więc, dziewczyny, cycki do góry! Uruchomcie swojego wewnętrznego chama i ciętą ripostę! Mówcie w #metoo więcej o Waszych reakcjach, to się czegoś od siebie nauczymy! 🙂

Facebook Comments

About me

Zoe Adamovicz is the CEO and co-founder at Neufund. A serial entrepreneur and investor, passionate about building technology businesses that are impactful, positive and at the same time profitable and powerful.

Things I care about