Tech & Life

Being good in business is the most fascinating kind of art. Making money is art and working is art and good business is the best art. – Andy Warhol

C

Czarny Piątek

C

Czarny Piątek. Ale z wyjaśnieniem. Nie uważam, że jest oczywiste, że aborcja to czysty zabieg medyczny. Dla jednych jest. Dla innych niekoniecznie. Dla jednych aborcja to prosta decyzja, dla innych może być intymnym i tragicznym przeżyciem. Jedni myślą, że życie zaczyna się od poczęcia, inni, że dopiero od nadania dziecku imienia, jeszcze inni ze od narodzin, a jeszcze inni ze w 6ym, 8ym, 12ym tygodniu życia płodu. Dla jednych poród to Cud Narodzin, dla innych operacja szpitalna. Jedni wierzą w życie po śmierci, inni w reinkarnacje, jeszcze inni nie wierzą w nic.

Każdy powinien miec prawo wyboru. I kobieta, i lekarz. Zgodnie ze swoją wiarą, swoim sercem, swoim rozumem i swoją kulturą. Żyjemy w globalnym, wielokulturowym świecie. Szanujmy wszystkie kultury, wszystkie religie, każdego naukowca, lekarza i kobietę. Trzeba dać ludziom żyć zgodnie z ich wartościami. Nie możemy namawiać do religii, ale nie możemy tez deprecjonować wiary w duchowość. Potrzebujemy prawodawstwa, które uwzględnia wielokulturowość, akceptuje nihilizm, ateizm, jak i głęboką religijność.

 

Facebook Comments

About me

Zoe Adamovicz is the CEO and co-founder at Neufund. A serial entrepreneur and investor, passionate about building technology businesses that are impactful, positive and at the same time profitable and powerful.

Things I care about